Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SEF DE ECHIPA in Franta: -lucrul in cadrul unui santier industrial; -curatarea si dezinfectarea ghenelor de ventilatie; -coordonarea unei echipe formate din 2-3 persoane; -utilizarea produselor si aparatelor de curatenie: aspiratoare industriale si perii de curatare; -instruirea muncitorilor din subordine asupra modului de realizare a lucrarilor; -verifica functionarea corecta a aparatelor si ia masuri pentru mentinerea lor in stare buna; -raspundere fata de utilizarea si gestionarea corespunzatoare a echipamentelor si produselor companiei; -raspundere fata de realizarea corecta si in timp util a lucrarilor.

Cerinte

-CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -experienta in tara si strainatate in domeniul sistemelor de ventilatie; -calificare in domeniu; -cunostinte de citire a planurilor de ventilatie; -permis de conducere categoria B; -disponibilitate la deplasari cu masina personala. Beneficii: -salarizare: 2000-2100 euro/luna brut; -cazarea si transportul sunt asigurate; -transportul in Franta cazare-santier este decontat in proportie de 50%; -plata orelor suplimentare; -reale posibilitati de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.