Detalii loc de munca

Descrierea jobului

B&C Exclusive SRL, importator si distribuitor de produse make-up profesionale, cauta SEF GESTIUNE DEPOZIT PRODUSE MAKE-UP. Responsabilitati: - opereaza in stoc intrarile si iesirile de marfa - efectueaza lunar inventarul stocului de marfa - raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic - efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei - inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor - utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor - ambaleaza marfa in vederea livrarii - intocmeste necesarul de materiale folosite pentru livrarea marfii - transmite catre superiorul ierarhic orice reclamatie privind livrarile de marfa

Cerinte

Candidatul ideal: - cunostinte bune operare PC, MS Office - cunostinte de contabilitate primara - cunostinte de limba engleza (minim nivel mediu) - foarte bune abilitati de comunicare orala si scrisa - atentie la detalii, precizie - persoana dinamica, rezistenta la stres - atentie distributiva, capacitate de adaptare si invatare rapida - atitudine proactiva, capacitate de planificare si organizare Oferim: - un pachet salarial atractiv - conditii de munca la standarde europene - sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista