Detalii loc de munca - Moneteau

Descrierea jobului - Franta

Companie franceza cu renume in domeniul constructiilor angajeaza Sef Santier. Cautam persoane cu experienta vasta in domeniul constructiior, neaparat cu un nivel AVANSAT de cunoastere a limbii franceze. Se ofera sansa de a evolua intr-o companie care apreciaza si rasplateste experienta si performanta.

Cerinte

- experienta minim 7 ani in constructii in toate domeniile (persoana trebuie sa poata realiza o cladire de la realizarea fundatiilor la amenajarile interioare si finisari) - experienta minim 2 ani ca sef de echipa/de santier - limba franceza la nivel AVANSAT (conversatie fluenta si termeni tehnici) - buna lectura a planurilor de executie beton armat - cunoastere foarte buna a proprietatilor betonului armat - persoana implicata, responsabila, care doreste sa fie un bun profesionist - persoana deprinsa cu munca in echipa, bun organizator, bun comunicator cu sefii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Arata anuntul si prietenilor tai