Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie franceza cu renume in domeniul constructiilor angajeaza Sef Santier. Cautam persoane cu experienta vasta in domeniul constructiior, neaparat cu un nivel AVANSAT de cunoastere a limbii franceze. Se ofera sansa de a evolua intr-o companie care apreciaza si rasplateste experienta si performanta.

Cerinte

- experienta minim 7 ani in constructii in toate domeniile (persoana trebuie sa poata realiza o cladire de la realizarea fundatiilor la amenajarile interioare si finisari) - experienta minim 2 ani ca sef de echipa/de santier - limba franceza la nivel AVANSAT (conversatie fluenta si termeni tehnici) - buna lectura a planurilor de executie beton armat - cunoastere foarte buna a proprietatilor betonului armat - persoana implicata, responsabila, care doreste sa fie un bun profesionist - persoana deprinsa cu munca in echipa, bun organizator, bun comunicator cu sefii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala