Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC INTERIM recruteaza un sef de echipa in constructii in vederea coordonari pe teren a echipelor din Franta. Principalele misiuni: - sa poata asigura preluarea interimarilor de la gara sau aeroport precum si conducerea lor la plecare; - sa se asigure ca acestia ajung in conditii bune la punctele de misiune; - sa se asigure ca interimarii sunt cazati in conditii bune; - sa poata faca legatura intre interimari si propietarii caselor unde acestia vor fi cazati si sa se asigure ca interimarii respecta regulile de convietuire si curatenie in casele puse la dispozitie; - sa cumpere masinile care vor fi puse la dispozitia interimarilor; - sa rezolve posibilele probleme sau conflicte profesionale si sociale care pot aparea intre interimari; - sa se deplaseze pe distante mari pentru diverse misiuni; - sa intermedieze contacte intre interimari, angajatori si managerii acestora; - sa fie in permanenta legatura cu biroul din Bucuresti; - sa ajute la diversele aspecte administrative (semnarea de documente, gestionarea concediilor etc) - sa ajute la diversele proiecte de recrutare pe profiluri diverse (dulgheri, zidari, fierari betonisti, tamplari, sudori, lacatusi etc)

Cerinte

Cerinte Candidatul ideal trebuie: - sa aiba experienta in domeniul constructiilor sau industrial, in Franta, minim 5 ani; - sa fie o persoana prezentabila; - sa fie serios, cu simtul raspunderii, prezentabil si punctual; - sa fie o persoana organizata si capabila sa conduca pe distante mari; - sa fie un bun mediator si sa poata aplana diversele conflicte care pot aparea intre interimari; - sa cunoasca limba franceza la nivel avansat; - persoana flexibila care sa poata lucra in weekend sau conduce noaptea pe distante mari; - sa posede permis de conducere cat B; Oferta (bonusuri, beneficii) Nu se percepe comision. Se ofera salariu atractiv + masina + cazare asigurata.