Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam o persoana cu experinta de minim 3 ani in dezvoltare software folosind C++ - Borland C++: nivel avansat – Win32 API: nivel avansat – Delphi: constituie un avantaj – cunostinte OOP: nivel avansat – experienta in lucrul cu sockets, multi-threading, interprocess communication – Motivare, dorinta de a progresa – Stil de programare curat, organizat, cu codul comentat – Seriozitate – Capacitate de lucru in echipa. – Un mediu in care veti putea progresa profesional – Pachet salarial atractiv

Cerinte

- minim 3 ani experienta in dezvoltare software folosind C++ – experienta lucrului intr-un proiect de dimensiuni medii / mari constituie un avantaj – o cunoastere in profunzime a urmatoarelor tehnologii: Borland C++/Delphi, Win32 API – cunostinte de OOP – experienta in metodologii conexe constituie un avantaj (sisteme bugtraking / task management / subversioning) – limba engleza la un nivel cel putin mediu (scris, vorbit) – fire analitica.