Detalii loc de munca

Descrierea jobului

WORKCENTER te invita sa iti ocupi fotoliul de SENIOR JAVA DEVELOPER. Hai sa vezi despre ce e vorba! Descrierea postului: -dezvoltarea software; -proiectarea, testarea componentelor Software bazate pe JAVA Enterprise Edition; -analiza software conform specificatiilor primite; -intocmirea documentatiei tehnice; -asigurarea consultantei tehnice pentru dezvoltatori.

Cerinte

-CUNOSTINTE AVANSATE DE LIMBA ENGLEZA; -experienta de minim 1 an in domeniu: Java 1.6, Websphere / Oracle WebLogic, J2EE; -cunostinte de design software si tehnici de programare; -experienta de minim 1 an in lucrul cu bazele de date Oracle / MySQL; -cunostinte de operare cu Linux si Windows si cu limbajele script tip Python si PHP; -rezistenta la stress; -respectarea deadline-urilor. Beneficii: -salarizare in conformitatea cu performantele profesionale; -proiecte solicitante si dinamice din punct de vedere tehnic; -mediu de lucru profesionist si placut; -program de lucru flexibil; -posibilitatea de a lucra de la domiciliu. Esti pregatit sa incepi? Aplica aici!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate