Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam muncitori calificati sau cu experienta pentru SERVICE AUTO: MECANICI AUTO, TINICHIGII, VOPSITORI AUTO, VULCANIZATORI, SPALATORI AUTO in Germania. Contractul de munca se semneaza direct cu angajatorul pe 3/9 luni cu posibilitate de prelungire si asigurare medicala! Limba germana avantaj. Nu se fac preselectii, decizia de prelungire a contractului va apartine in totalitate. Concediu platit de sarbatori.

Cerinte

Cazare si mancare asigurata. Cine nu isi permite transport pana la angajator in Germania sau Austria, se poate asigura de catre compania noastra de la sediu. Carte de munca, vechime, asigurari mediccale platite si impozit pe venit de patroni. Oameni seriosi, harnici,educati, fara probleme de sanatate, psihice sau probleme legale. Doritori de plecare cu contracte de munca; legal prin intermediul fortelor de munca cu permis de lucru. In caz de nevoie patronii asigura uniforma sau echipament de lucru. Sunt posturi fara limba straina, dar sunt si posturi pentru cunoscatori de : germana, italiana, engleza, franceza. Lucram doar cu angajatori nemti, francezi, italieni. Nu lucram cu angajatori romani din strainatate. Oferim si cerem seriozitate si respect.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala