Acest anunt a expirat la data: 08.11.2011

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SE CAUTA UN SOFER PE MASINA DE DISTRIBUTIE DE 15 TONE-LORRY,CU PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA C,CARE SA DISTRIBUIE MARFURILE LA HOTEL SI LA MAGAZINELE ANGAJATORULUI,PRECUM SI ALTE MUNCI CERUTE DE ANGAJATOR. SE OFERA CAZARE SI ASIGURARI SOCIALE GRATUITE. PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 10 ORE/ZI,7 ZILE PE SAPTAMANA,FARA ZI LIBERA IN TIMPUL SEZONULUI. AU PRIORITATE CANDIDATII CARE VORBESC LIMBA ENGLEZA SAU GREACA,VARSTA MAXIMA DE 45 DE ANI.

Cerinte

SE CAUTA UN SOFER PE MASINA DE DISTRIBUTIE DE 15 TONE-LORRY,CU PERMIS DE CONDUCERE CATEGORIA C,CARE SA DISTRIBUIE MARFURILE LA HOTEL SI LA MAGAZINELE ANGAJATORULUI,PRECUM SI ALTE MUNCI CERUTE DE ANGAJATOR. SE OFERA CAZARE SI ASIGURARI SOCIALE GRATUITE. PROGRAMUL DE LUCRU ESTE DE 10 ORE/ZI,7 ZILE PE SAPTAMANA,FARA ZI LIBERA IN TIMPUL SEZONULUI. AU PRIORITATE CANDIDATII CARE VORBESC LIMBA ENGLEZA SAU GREACA,VARSTA MAXIMA DE 45 DE ANI.


Joburi similare