Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia: Anglia Job: Sofer distributie U.K. Durata: Contract (1 an cu posibilitate de prelungire) Cerinte: Permis categoriile B,C,E - Posesorii ADR primesc oferte corespunzatoare Experienta: minim 3 ani Limbi straine: engleza converstional obligatoriu Salarizare: 8-14 lire/ora pt persoanele care nu au ADR, iar pentru persoanele care au ADR peste 14 lire/ora Start date: 4-6 saptamani din momentul depuneri dosarului Acte necesare: Buletin Pasaport Permis categoriile: B,C,E Cazier curat Sanatos + apt de munca CV in limba engleza Taxe oferta: Taxa interviu: 100 lei Taxa dosar: 200 euro - se plateste dupa interviul direct cu partenerul britanic Taxa plasare: 250 euro - se plateste la primirea contractului de munca din partea angajatorului britanic

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala