Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SOFER CAMION in Belgia. Cautam o persoana foarte responsabila pentru postul de sofer de camion pentru transportul de produse pe teritoriul Belgiei, aceasta va avea ca atributii: - transportul alimentelor congelate cu un camion Scania pe teritoriul Belgiei; - respectarea perioadelor de conducere, odihna si repaos; - respectarea legislatiei specifice zonei in care se afla; - mentinerea legaturii cu firma si luatul de masuri pentru ca marfa sa ajunga intacta la destinatie; - executarea inspectiei autovehiculului si controlul inainte de plecare in cursa pentru ca totul sa decurga fara probleme; - lucrul se va desfasura in ture de noapte. Se ofera: - salarizare 2200-2300 EURO/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA MEDIU-AVANSAT; - experienta ca sofer pe diferite tipuri de camioana atat in tara, cat si in strainatate; - constituie un avantaj in procesul de selectie daca ati mai lucrat in Belgia sau Franta; - permis de conducere categoria C+E; - abilitatea de a lucra independent; - seriozitate si punctualitate.