Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - -

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza SOFER TIR in Franta. Cautam persoane motivate si responsabile pentru postul de sofer transport de marfuri ce vor avea ca atributii: - efectuarea transportului de marfuri generale in comunitatea europeana; - respectarea perioadelor de conducere, odihna si repaos; - respectarea legislatiei vamale specifice zonei in care se afla; - mentinerea legaturii cu firma si luatul de masuri pentru ca marfa sa ajunga intacta la destinatie; - executarea inspectiei autovehiculului si controlul inainte de plecare in cursa pentru ca totul sa decurga fara probleme; - participarea la incarcarea, manipularea si descarcarea produselor.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; - experienta ca sofer pe diferite tipuri de camioana atat in tara, cat si in strainatate; - permis de conducere categoria B, C, E; – atestat transport marfuri generale si agabaritic-valabile; - detinerea cardului tahograf digital-valabil; - abilitatea de lucra independent. Se ofera: - salarizare 1500-2000 euro/ luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai