Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SOFER TRANSPORT in Franta. Cautam persoane motivate si responsabile pentru postul de sofer transport de produse pe teritoriul Frantei, acestea vor avea ca atributii: - transportul cartofilor pe teritoriul Frantei; - respectarea perioadelor de conducere, odihna si repaos; - respectarea legislatiei vamale specifice zonei in care se afla; - mentinerea legaturii cu firma si luatul de masuri pentru ca marfa sa ajunga intacta la destinatie; - executarea inspectiei autovehiculului si controlul inainte de plecare in cursa pentru ca totul sa decurga fara probleme; - participarea la incarcarea, manipularea si descarcarea produselor. Se ofera: - salarizare 2000 EURO/ luna brut; - cazare si transport asigurat; - masina de serviciu; - posibilitatea prelungirii contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta ca sofer atat in tara, cat si in strainatate; - detinerea cardului Tahograf si a certificatului de pregatire profesionala a conducatorului auto; - CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA MEDII; - permis de conducere categoria C+E; - abilitatea de a lucra independent; - seriozitate si punctualitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala