Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie demolari din UK - Dunfermline, Scotland selecteaza URGENT 3 SOFERI de EXCAVATOR 360 cu experienta. Se ofera: - contract legal cu posibilitate de prelungire; - salariu atractiv: 8 lire/ora; - posibilitate de a lucra ore suplimentare platite cu 10 lire/ora (daca se lucreaza peste 45 de ore suplimentare); se lucreaza intre 45 si 70 ore pe saptamana; - asigurare medicala platita de angajator; - asistenta contabila, asistenta pentru deschiderea contului bancar si obtinerea NINO; - cazare gratuita.

Cerinte

Se cauta: - barbati; - varsta intre 21-58 ani; - experienta in domeniu de minim 2 ani; - calificare de sofer excavator 360 (se prefera, nu este o cerinta obligatorie atata timp cat soferul are experienta suficienta); - nivel de limba engleza minim conversational; - persoana trebuie sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica si care doreste sa lucreze mai multe ore. Costul programului: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 LIRE - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca); - Biletul de avion.