Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA SOFERI DE TIR CU BAZA IN POLONIA,PENTRU TARILE NORDICE. CONDITII SI CERINTE: -CARD TAHOGRAF -CERTIFICAT ADR -CAZIER JUDICIAR -ADEVERINTA MEDICALA -CONT IN EURO -BULETIN -PERMIS C,C+E -NIVEL LIMBA ENGLEZA CONVERSATIONAL *SALARIZARE INCEPE CU 1500 EURO/LUNA SI SE LUCREAZA 6 LUNI CU 1 LUNA PAUZA ACASA. *VARSTA CUPRINSA INTRE 21-60 ANI *SE VOR RESPECTA NORMELE COMUNITATII EUROPENE PRIVIND TIMPII DE CONDUS SI DE PAUZA *SE OFERA BONUSURI FUNCTIE DE ACTIVITATEA PRESTATA *SE OFERA ASIGURARE MEDICALA *EXPERIENTA DE MINIM 3 ANI IN COMUNITATEA EUROPEANA