Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

HOTEL de 5* din MYKONOS - GRECIA, selecteaza o persoana pentru SPA (masaj si manichiura). Principalele responsabilitati: A) de MASSEUZA: - masarea muschilor, tendoanelor si ligamentelor din corp; - folosirea tipurilor de masaj pentru a relaxa si a crea o stare de bine generala; - folosirea tehnicilor de masaj pentru a ajuta la recuperare si/sau insanatosire; B) de MANICHIURISTA: - efectuarea de pedichiura, manichiura. Se ofera: - contract legal de munca pe o perioada de 6 luni, cu posibilitate de prelungire; - salariul oferit: 650 EURO net/luna; - cazarea - asigurata GRATUIT de catre angajator; - 3 mese/zi GRATUITE; - asigurari sociale platite de catre angajator.

Cerinte

Se cauta: - femeie cu varsta cuprinsa intre 20-30 ani; - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj; - experienta nu este necesara insa constituie avantaj; - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. Costul programului: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar. - 260 EURO - Comision de mediere (se achita la semnarea contractului de munca). - Biletul de avion.