Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SPECIALIST DEPARTAMENT COMUNICARE pentru Iasi: -implementarea strategiei de comunicare scrisa in limba franceza; -redactarea documentelor folosite in interiorul firmei, respectand regulile gramaticale ale limbii franceze; -colaborarea activa cu celelalte departamente din cadrul societatii.

Cerinte

-absolvent de studii superioare de specialitate in domeniul comunicarii sau/ si jurnalismului; -abilitati de operare PC : Word, Excel, Internet; -CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA LA NIVEL AVANSAT; -persoana responsabila pentru scrierea documentelor intr-o limba straina. Beneficii: -salariu negociabil in functie de experienta si aptitudinile dovedite; -contract de munca pe durata nedeterminata; -instruire si dezvoltare profesionala. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate. Numai candidatii selectati vor fi contactati.