Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- crearea de site-uri conform specificatiilor primite, pe platforme wordpress - intretinerea site-urilor existente - promovarea eficienta a site-urilor existente - incheierea de parteneriate cu alte site-uri - promovare activitate prin Google - propune noi modalitati de promovare, de realizare site-uri - inscriere site-uri in motoare de cautare - optimizare site-uri pentru o mai buna indexare - realizare bannere in flash pentru evidentierea anumitor activitati - gestionare baze de date, pe categorii - expediere newslettere - stimulare abonare la newslettere - promovare activitate pe forumuri si bloguri - realizarea graficii pentru activitatea companiei – realizarea de evenimente - : site-uri, flyere, afise, meshuri, catalog - pregatire calculatoare pentru diferite prezentari - realizare de prezentari in pps si postare pe YOU TUBE - configurare conturi pe email pentru voluntari - configurare semnaturi electronice - organizare activitate la festivaluri in functie de necesitatile evenimentului - coordonare activitate culegere si verificare baze de date - culegere de noi adrese de email - intretinerea retelei de calculatoare: 10 pc-uri - alte activitati conform pregatirii sale

Cerinte

- studii superioare tehnice - specilizare in domeniul web - experienta de cel putin2 ani in activitatile descrise mai sus - cunostinte limba engleza - focusat pe rezolvarea problemelor - respectare dead-line-uri - onest, serios - nefumator

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate