Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SPECIALIST OPTIMIZARE SEO care vor avea urmatoarele responsabilitati: -optimizare SEO a site-urilor aflate in portofoliu; -cresterea indicatorilor de trafic si a numarului de vizitatori pe site-uri; -gestionarea campaniilor de social media; -analiza Google Analytics si raportare pe diferite criterii de conversie; -propunerea si implementarea de noi strategii de marketing online; -monitorizarea activitatii concurentei in domeniul online si offline; -dezvoltarea si mentinerea parteneriatelor cu alte site-uri: setare campanii, schimb de bannere etc. Beneficii: -salariu negociabil; -posibilitati reale de promovare si dezvoltare personala si profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-experienta de minim 1 an in marketing online, SEO; -experienta de minim 1 an in utilizarea Google Analytics/Adwords in scop business; -experienta in e-mail marketing; -experienta in gestionarea de campanii social media; -pasionat de identificarea de noi metode si canale online de promovare; -foarte bune abilitati de organizare, comunicare si atentie la detalii.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate