Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SPECIALIST RESURSE UMANE in Suceava. - asigurarea unei comunicari eficiente cu personalul aflat in gestiune; - realizarea unei evidente riguroase a personalului aflat in gestiune; - mentinerea comunicarii constante cu angajatii din strainatate; - stabilirea unei colaborari de lunga durata cu angajatii plecati in strainatate; - transmiterea corecta si in timp util a informatiilor catre departamentul de resurse umane; - promovarea imaginii companiei prin activitatea desfasurata.

Cerinte

- cunostinte operare PC (Windows, Microsoft Word si Excel, Internet); - persoana pasionata de resurse umane si interes pentru dezvoltarea unei cariere in domeniu; - personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta; - excelente abilitati de comunicare si relationare; - atentie la detalii. Beneficii: - reale posibilitati de dezvoltare profesionala si personala; - profesionalismul unei echipe cu experienta; - mediu de lucru placut. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.