Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Bucuresti

Descrierea jobului - România

KREVIN recruteaza SPECIALIST SOCIAL MEDIA in Bucuresti: -gestionarea site-urilor de social media ale companiei in parametri internationali din punct de vedere al: fanilor, calitate si accesibilitate, transmirea de noi informatii, promovarea produselor companiei; -coordonarea agentiilor interne si externe pentru stabilirea obiectivelor sociale mass-media; -optimizarea in permanenta a continutului site-urilo de social media; -lansarea si promovarea produselor companiei si in mediul social oline; -colaborarea cu agentiile interesate global si regional de strategie, concentrandu-se asupra obiectivelor de business (brand awareness si/sau vanzari); -implementarea utilizarii de noi platforme de social media.

Cerinte

-3-5 ani experienta pe un post cu responsabilitati similare; -experienta anterioara in: agentii de PR, Agentii Digitale, companii multinationale (FMCG) -minim 5 ani experianta de lucru in mediul digital; -realizari semnificativein promovarea de campanii in mediul social. Beneficii: -salarizare atractiva; -asigurare medicala; -training-uri; -posibilitati reale de promovare si dezvoltare personala si profesionala. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Arata anuntul si prietenilor tai