Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru Belgia un specialist vanzari in tamplarie de aluminiu care va avea urmatoarele sarcini: - prospectarea pietei si identificarea de noi clienti in domeniul tamplariei de aluminiu; - crearea si redactarea ofertelor pentru clienti; - administrarea portofoliului de clienti; - citirea planurilor tehnice. Se ofera: - salarizare bruta de 1700 euro/luna; - cazare si transport; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba engleza la nivel avansat; - studiile superioare reprezinta un avantaj; - cunostinte in AutoCad si WinArhi; - experienta in tara sau in strainatate in domeniul tamplariei de aluminiu; - experienta in crearea si redactarea ofertelor din acest domeniu; - cunostinte de citire a planurilor tehnice.