Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA staff hotelier PENTRU ABU DHABI Job Title Required Number Salary (AED) 1 Waiters/Waitresses 5 1100 2 Hostess 2 1400 3 Female Fitness Attendant 1 1400 DETALII SUPLIMENTARE: *CAZARE GRATUITA+MASA *BILET AVION GRATUIT *VIZA GRATUIT *ASIGURARE MEDICALA PE PERIOADA CONTRACTULUI *30 DE ZILE ANUALE CONCEDIU PLATIT *PERIOADA CONTRACTUALA 2 ANI * SE ADAUGA LA SALARIU 250 AED LUNAR PENTRU CUNOSCATORII DE (FRANCEZA,RUSA,ARABA) *TOATE INTERVIURILE VOR AVEA LOC PRIN SKYPE Asteptam cv-urile dvs in limba engleza,insotite de foto full body

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala