Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru hoteluri din Dubai urmatoarele categorii de personal: - waiter/waitress - 1800 AED - bartender - 2000 AED - hostess - 2000 AED - F&B supervisor - 2400 AED - ass manager restaurant - 4300 AED - executive host - 4300 AED - Bakery Chef De Parties - 1225 USD - Pastry Chef De Partie - 1225 USD Pentru primele 5 pozitii, se adauga la salarii cate 250 AED pentru fiecare limba straina cunoscuta in afara limbii engleze+ tips 30% din incasari. Se asigura: cazare de lux in vile, masa, viza, bilet avion, asigurare medicala Comisionul agentiei este de 250 euro si se achita la momentul semnarii contractului de munca. Interviul va avea loc in Bucuresti in data de 22 februarie. Pentru inscrieri asteptam CV-ul in limba engleza in care sa specificati pozitia pentru care aplicati, o fotografie full body in tinuta business si o fotografie tip pasaport la adresa: alexandra@jobsauthentic.com

Cerinte

Cerinte: - varsta maxima 35 ani - limba engleza nivel conversational - orice alta limba straina constituie avantaj si este remunerata. - experienta intr-o pozitie similara Interviul va avea loc in Bucuresti in data de 22 februarie. Pentru inscrieri asteptam CV-ul in limba engleza in care sa specificati pozitia pentru care aplicati, o fotografie full body in tinuta business si o fotografie tip pasaport la adresa noastra de mail.