Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Da, s-a dat startul în vederea selecţiei unor persoane inteligente, dornice de a câştiga atât cât îşi doresc, nu cât sunt dispuşi să le plătească angajatorii. Şi dvs vă puteţi număraţi printre cei selecţionaţi, răspunzând simplu , cu DA sau NU, celor 7 întrebări ale chestionarului de mai jos (trimteţi email la amstroe @ gmail.com): -------------------------------- ------------------------------------------------------------------ 1) Sunteţi mulţumit(ă) de banii pe care îi câştigaţi, în prezent, la locul dvs de muncă? ------------------------------------------------------------------ 2) Este posibil să aveţi o vechime oarecare la actualul dvs loc de muncă. În clipa de faţă, câştigaţi mai bine ca acum 2-3 ani? V-a crescut salariul, în acest interval de timp, în mod semnificativ? ------------------------------------------------------------------ 3) Consideraţi că, făcând EXACT acelaşi lucru, mergând zi de zi la actualul loc de muncă, peste 3-4-5 ani veţi avea un standard de viaţă mult mai bun decât în prezent? ------------------------------------------------------------------ 4) Timpul va trece şi, peste 5-10-20 de ani, va veni momentul să vă pensionaţi. Apreciaţi că veţi trăi foarte bine cu pensia care vă va fi calculată? ------------------------------------------------------------------ 5) Sunteţi dispus(ă) ca, în paralel cu ceea ce lucraţi acum, să vă implicaţi, şi într-o activitate part-time? ------------------------------------------------------------------ 6) Dacă activitatea suplimentară pe care o veţi derula 2-3 ore/zi vă va aduce, să zicem, un venit de 10 ori mai mare decât cel pe care îl obţineţi acum, apreciaţi că merită să vă implicaţi, part-time, timp de 3-4-5 ani? ------------------------------------------------------------------ 7) Activitatea part-time pe care v-o propunem generează venituri permanent crescătoare, însă ele, în prima lună încep de la ZERO. Veniturile vor creşte, constant, în timp, şi, de la zeci de euro se vor obţine sute, apoi mii de euro lunar după 3-5 ani. Credeţi că veţi avea voinţa şi răbdarea necesare pentru a derula un proiect de acest gen? ------------------------------------------------------------------ Aşteptăm de la dvs răspunsuri cu DA sau NU la întrebările de mai sus la adresa amstroe @ gmail.com. Dacă succesiunea răspunsurilor va fi cea dorită de noi, vă vom contacta cu siguranţă, deoarece profilul dvs corespunde celui căutat. Prin urmare, vă rugăm să nu uitaţi să specificaţi numărul dvs de telefon, precum şi adresa de email. Mult succes!

Cerinte

- persoane care au minim 18 ani (pot lucra şi cei mai tineri, însă pe un cont al unei persoane adulte din familie) - este necesar un PC sau laptop cu conexiune la internet - fără target, fără investiţie, fără livrare de produse - fără să fiţi obligaţi să vindeţi sau să cumpăraţi ceva - programul vi-l stabiliţi dvs, part-time sau full-time - venituri crescătoare în mod continuu