Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Firma €UROTRAN$ recrutează pentru muncă legală în GRECIA si CIPRU STUDENTI de la Universitati de Turism - STUDENŢI cunoscatori de lb engleză Se ofera : - 500 Euro / luna - Cazarea si masa asigurata gratuit ! - Asigurare medicala si taxele sunt platite de catre hotel ! - Program de munca : 8h / zi , 6 zile/saptamana - Contract de munca incepand din luna Mai-Octombrie PLECARI RAPIDE ! Pozitii disponibile – 100 de locuri disponibile : chelneri /-te ; cameriste ;receptioneri /-e; portari ; bagajist ;ajutor bucatar (preparare salate,spalat vase etc.) ; lucrator comercial in mini-market ; animatori sportivi ;coregrafi ;hostess ; instructor fitness /aerobic ; Simple selection process, as long as good English speakers, proper students, and of course hard working! NO COUPLES= NO FRIEND GROUPS BOYS AND GIRLS EQUALLY DEMANDED ÎNSCRIERI GRATUITE !

Cerinte

Curriculum Vitae (engleza sau romana ) - 4 poze tip pasaport - O poza corp intreg - Copie buletin - Copie pasaport ( daca aveti) - Copie - Acte de studii ( inclusiv carnet de student vizat pe anul in curs) - Copie certificat de nastere + traducere in limba engleza - Copie carte de munca ( daca aveti) sau Declaratie pe proprie raspundere ,ca nu detineti carte de munca - Permis auto (daca aveti) - Referinte de la locul de munca anterior (dupa caz) - Card European de Sanatate E111 ( se obtine in mod gratuit de la Casa de Pensii si Asigurari de Sanatate) - Cazier (12 lei) - Dovada de libera circulatie (Serviciul Pasapoarte ; 22 lei) - Adeverinta medicala (apt pentru munca in strainatate) - Asigurare de transport (pe perioada calatoriei) + Bilet de transport - Contract de munca stampilat si semnat de catre Universitate - Scrisoare de confirmare din partea Universitatii pentru participarea la programul de Internship Inscrierea in banca de date este GRATUITA. Taxa de mediere se plateste la semnarea ofertei de munca si reprezinta costurile serviciilor prestate de furnizor si este nerambursabila , deoarece se achita numai dupa acceptarea ofertei de catre beneficiar. Tarife - Taxa de mediere : 350 lei- 3 luni ; 650 lei-6 luni; 1050 lei- 12 luni.