Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Selectam STUDENTI pentru training in domeniul hotel-restaurante pentru GRECIA. 1) 2 OSPATARITE pentru un hotel din Rhodes island: - persoanele selectate trebuie sa fie studente; - se cere limba engleza si germana/rusa la nivel minim conversational; - salariul oferi: 450 EURO net/luna; 2) 2 MASEUR assistans pentru un SPA luxury hotel din Kos island: - persoanele selectate trebuie sa fie studente; - se cere limba engleza si rusa la nivel minim conversational; - salariul oferi: 590 - 650 EURO net/luna; 3) 1 CAMERISTA pentru un hotel din Mykonos island: - persoana selectata trebuie sa fie studenta; - se cere limba engleza la nivel minim conversational; - salariul oferi: 450 EURO net/luna; 4) 2 CAMERISTE si 1 RECEPTIONERA (night receptionist) pentru un hotel din Peloponissos: - persoanele selectate trebuie sa fie studente; - se cere limba engleza si franceza la nivel minim conversational; - salariul oferi: 450 EURO net/luna; SE OFERA: - contract legal de munca pe 4-5 luni cu posibilitate de prelungire; - salariul: 450 - 650 EURO NET/luna; - cazarea GRATUITA; - masa GRATUITA; - asigurari sociale platite de catre angajator; - plecare urgenta.

Cerinte

CERINTE: - se cere engleza la nivel conversational, orice alta limba straina cunoscuta constituie avantaj (in special limba germana, rusa sau franceza); - persoanele selectate au nevoie de o confirmare de la colegiu lor ca vor stampila si semna contractul lor de formare; - personalitate placuta si prietenoasa, muncitoare si serioasa. COSTUL PROGRAMULUI: - 300 RON - Taxa de inscriere si procesare dosar; - 360 EURO - Comision (se achita la semnarea ofertei de munca). - Biletul de avion.