Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDOR in Franta. Cautam o persoana serioasa si muncitoare cu experienta pentru plecare urgenta in Franta, care va avea urmatoarele sarcini: - executia de suduri TIG si cu arc electric pentru construirea si asamblarea diferitelor piese; - se va lucra cu otel si, in special, cu inox; - potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura. Beneficii: - salarizare 1800 EURO/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA – NIVEL MEDIU; - necesara experienta de munca in Franta; - diploma de calificare pentru meseria de sudor; - permis de conducere categoria B; - persoana serioasa, muncitoare, care sa stie sa lucreze independent; - conditie fizica buna; - echipament (bocanci de securitate, casca de sudor, manusi, salopeta) si ustensile (polizor, chei); - disponibilitate imediata de plecare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala