Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - NICOSIA

Descrierea jobului - Cipru

SE CAUTA SUDOR IN ARGON SI CO2 CU VARSTA MAXIMA DE 45 ANI PENTRU LUCRARI DE SUDURA CLADIRI DIVERSE , CASE PRIVATE DE ASEMENEA VA FIXA DIVERSE COMPONENTE .ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA LA NIVEL CONVERSATIONAL .DURATA CONTRACTULUI ESTE DE 1 AN CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE .CAZAREA ESTE ASIGURATA .ASIGURARILE SOCIALE SI MEDICALE SUNT PLATITE DE ANGAJATOR .SALARIUL ESTE DE 1100 EURO NET / LUNA .

Cerinte

SE CAUTA SUDOR IN ARGON SI CO2 CU VARSTA MAXIMA DE 45 ANI PENTRU LUCRARI DE SUDURA CLADIRI DIVERSE , CASE PRIVATE DE ASEMENEA VA FIXA DIVERSE COMPONENTE .ESTE NECESARA CUNOASTEREA LIMBII ENGLEZE SAU GREACA LA NIVEL CONVERSATIONAL .DURATA CONTRACTULUI ESTE DE 1 AN CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE .CAZAREA ESTE ASIGURATA .ASIGURARILE SOCIALE SI MEDICALE SUNT PLATITE DE ANGAJATOR .SALARIUL ESTE DE 1100 EURO NET / LUNA .

Festivalul economiei germane

Joburi similare