Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDOR INSTALATOR TERMIC in Franta: Cautam o persoana serioasa si muncitoare care va lucra in Franta si va avea urmatoarele sarcini: -executia de suduri pe tevi galvanizate si tevi pentru instalatia termica; -executia de sudura autogen si cu arc electric pentru construirea si asamblarea diferitelor piese; -potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; -pregatirea si verificarea aparatelor de sudura. Beneficii: - salarizare 1750 euro/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza nivel mediu; -diploma de calificare pentru meseria de sudor; -permis de conducere categoria B; -persoana serioasa, muncitoare, care sa stie sa lucreze independent; -conditie fizica buna; -disponibilitate imediata de plecare.