Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDOR MIG MAG, TIG WIG pentru Franta. -executia de suduri pentru construirea si asamblarea diferitelor piese metalice in conformitate cu proiectele date; -pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; -potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; -citirea si interpretarea desenelor tehnice, citirea planurilor AutoCad, taiat cu ghilotina si ferastrau metalic; -curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati. Oferim: -salarizare de 1700-1800 EURO brut/luna; -cazare; -posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase; -preferabil o persoana care sa mearga cu masina personala pe care sa o foloseasca pentru deplasare cazare–santier(banii pentru transport se deconteaza, pentru inceput si final de misiune. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -detinerea unei calificari de sudor; -experienta in sudura MIG/MAG; -sudura profesionala WIG/TIG in mediu de Argon si Tungsten, sudura de mare precizie; -sudura cu arc electric/cu rola de sarma cu fir otel inoxidabil /electrod (fier, aluminiu, inox); -experienta de lucru cu tabla fina, rulaj, pliaj, taiere; -citire si interpretare desene tehnice; -citire planuri AutoCad (constituie avantaj); -conditie fizica buna; -seriozitate si dorinta de munca; -permis de conducere categoria B.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala