Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

PROGECO ENGINEERING SERVICE SRL (PES) este un grup industrial italian infiintat in anul 2006, care ofera servicii de inginerie, service și Service Management. Acesta operează în domenii ca Oil & Gas, petrochimie și energie regenerabilă (vânt - geotermală) pentru clienti internaționali importanti . Are sedii in Italia în Rosignano Solvay (Li), Florența, Marina Vibo (VV),Pomarance si Bari si are doua societati partenere in Bulgaria si Romania. In prezent PES are cca 100 de salariati. Grupul, tânăr și dinamic, care doreste să crească pe o piață extrem de competitivă, este mereu în căutare de tinere talente, conștienți de faptul că valoarea principală a unei companii este calitatea resurselor sale umane. În domeniul Service Oil & Gas, cautam sudori cu experienta pentru a lucra peste hotare.

Cerinte

Candidatii trebuie sa fie calificati in SMAW otel -carbon, pozitia 6 GR si sa detina certificat (diploma) de atestare ca atare. Sa cunoasca bine limba engleza scris -vorbit Disponibil pentru a lucra in strainatate (Europa).

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala