Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Krevin recruteaza pentru Franta Sudor Tig /Wig Descrierea postului: - lucreaza in atelier; - executia de suduri pentru construirea diferitelor piese metalice in conformitate cu proiectele date; - lucreaza piese cu dimensiuni mari; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; - curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati.

Cerinte

Cerintele postului: - cunostinte de limba franceza/ engleza la nivel mediu-avansat; -detinerea unei calificari de sudor; - sudura profesionala WIG/ TIG , sudura de mare precizie ; - suduri TIG cap la cap si in unghi, grosime de la 4 la 10 mm; - sudura in aluminiu; - 10 ani experienta minim; - conditie fizica buna; - seriozitate si dorinta de munca; - experienta de munca in Franta - constituie avantaj; - permis de conducere categoria B. Beneficii: - 1600 euro net /luna ; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita un CV cat mai detaliat din care sa rezulte experienta profesionala, insotit de 2 fotografii (una tip buletin/una full body). Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.