Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SUDORI SAW (sudura automata sub strat de flux) Sudor SAW (sudare automata sub strat de flux, cu o singura sârma, cu multiplu de sârme, cu banda electrod, cu electrozgura) TARA Franta Experienta : minim 2 ani Locul de munca - Rafinarii tereste Durata contractului de munca : 2 ANI Salariul : 8 euro/ora. NET Timp de lucru : 10 ore/zi ,6 zile / saptamana Ore suplimentare ; DA: Echipament de lucru : DA: Cazare: DA locuire in apartament inchiriat de firma, Transport : DA ( asigurat de angajator cu avionul) Pauze de masa : DA Asigurari sociale : DA Asigurari medicale : DA Varsta 20-60 ani Responsabilitati -cunostinte solide despre procedeele de sudura si echipamentele corespunzatoare - abilitati de citire si interpretare a desenelor tehnice - Responsabilitate absoluta asupra sudurilor executate, se face verificare cu ultrasunete. - Reparatia sudurilor se face prin craituire arc aer si resudare MAG sau SAW dupa caz. Proba de lucru se da doar cu programare facuta de noi Proba de lucru se da cu inginerii angajatorului strain Costuri 200 ron fisa inscriere ptr post la depunerea dosarului pentru procesare,si programare, asistare proba lucru ,inclusiv piese – --NU SE PERCEPE COMISION PLECAREA SE FACE IN MAXIM 15 ZILE LUCRATOARE DE LA TRECEREA PROBEI DE LUCRU CINE NU V-A LUA PROBA DE LUCRU, V-A FI REDIRECTIONAT SPRE O ALTA OFERTA DE LUCRU CU PLECARE IMEDIATA SOLICITATI FISELE DE INSCRIERE SI FISA PROBA DE LUCRU PENTRU INSCRIERE SI PROGRAMARE LA PROBA DE LUCRU (DUPA CAZ)

Cerinte

Sudor SAW (sudare automata sub strat de flux, cu o singura sârma, cu multiplu de sârme, cu banda electrod, cu electrozgura) Varsta 20-60 ani Responsabilitati -cunostinte solide despre procedeele de sudura si echipamentele corespunzatoare - abilitati de citire si interpretare a desenelor tehnice - Responsabilitate absoluta asupra sudurilor executate, se face verificare cu ultrasunete. - Reparatia sudurilor se face prin craituire arc aer si resudare MAG sau SAW dupa caz.