Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDORI in Franta. Cautam o echipa de sudori foarte buna, pentru clientul nostru din Franta, care va avea urmatoarele sarcini: - activitatea se desfasoara pe un santier industrial unde se realizeaza confectii metalice pentru constructii; - executia de sudura clasica, de tip MIG, pentru sudarea carcaselor; - se va utiliza pistolul de sudura pentru sudarea barelor; - pregatirea si verificarea aparatelor de sudura. Beneficii: - salarizare 1800 EURO/luna brut; - cazare si transport asigurate; - posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- CUNOSTINTE DE LIMBA FRANCEZA NIVEL MEDIU; - necesara experienta de munca de minim 3 ani ca sudori ; - preferabil experienta de lucru in strainatate; - diploma de calificare pentru meseria de sudor; - citire planuri tehnice; - preferabil permis de conducere categoria B; - persoana serioasa, muncitoare, care sa stie sa lucreze independent; - conditie fizica buna; - disponibilitate imediata de plecare.