Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDORI MIG MAG in Nantes Franta, cu urmatoarele indatoriri: -executia de suduri pentru construirea si asamblarea diferitelor piese metalice in conformitate cu proiectele date; -pregatirea si verificarea aparatelor de sudura; -potrivirea pieselor in vederea taierii sau sudarii; -citirea si interpretarea desenelor tehnice; -curatarea si verificarea partilor componente de eventualele defecte, impuritati. Beneficii: -salarizare atractiva: 1600 euro/luna brut; -cazare si transport asigurate; -posibilitatea unei colaborari de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -detinerea unei calificari de sudor; -experienta in sudura MIG/MAG; -experienta de lucru cu tabla fina, rulaj, pliaj, taiere; -conditie fizica buna; -seriozitate si dorinta de munca; -experienta de munca in strainatate constituie avantaj; -permis de conducere categoria B.