Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Obiettivo Lavoro Romania selecteaza pentru Italia Sudori Mig/Mag si SAW Persoanele trebuie sa aiba experienta minim 5 ani in urmatoarele domenii: naval(in special platforme maritime), confectii metalice grele (poduri, autostrazi, pasarele, stadioane). Avantaj posesor Autorizatie Sudor pentru pozitiile 3G si 4G (pentru Mig/Mag), 1G (pentru SAW) (chiar daca nu este valabila). Disponibilitate efectuare ore suplimentare si lucru in schimburi. Angajarea se va face in urma sustinerii unei probe practice in Romania, care consta in: proba 3G si 4G pentru sudura Mig/Mag(sarma HD20 de 1,2mm, utilizare suport ceramic, verificare US) si proba 1G pentru sudura SAW(sarma de 4mm). Pentru mai multe informatii ne puteti contacta pe mail sau telefonic.

Cerinte

-calificare in domeniu -experienta sudare cu sarma tubulara(HD14, HD18, HD20) si plina(M8, M10) -pozitii de sudare: 1G, 3G, 4G -abilitati citire/utilizare WPS(fisa tehnica de sudare) -experienta pe materiale groase (minim 30mm) -experienta in strainatate (avantaj) -cunostinte limba italiana (avantaj)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala