Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Pordenone

Descrierea jobului - Italia

Obiettivo Lavoro Romania selecteaza pentru Italia SUDORI SAW(sudura automata sub strat de flux). Se ofera contract de munca pentru perioada determinata (1 luna, 3 luni) cu posibilitate de prelungire. Angajarea se face in urma sustinerii unei probe practice. Oferta salariala include al 13-lea salariu si plata orelor suplimentare. Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic sau pe mail.

Cerinte

-calificare sudor -experienta sudura SAW minim 5 ani -autorizatie procedeu sudura SAW(avantaj), chiar daca nu mai este valabila -experienta pe materiale cu grosimi mari (30-100mm) -cunostinte utilizare WPS(fisa tehnica sudura) -cunostinte limba italiana(avantaj) -disponibilitate de a efectua ore suplimentare si de a lucra in schimburi -seriozitate si profesionalism

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

Arata anuntul si prietenilor tai