Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Lyon

Descrierea jobului - Franta

Recrutam pentru clientul nostru din Franta care efectueaza tubulaturi, accesorii si profile din otel si inox, sudori asamblatori. Acestia vor fi responsabili de: -sudarea sistemelor de tubulatura avand grija la calitatea si rentabilitatea acestora; -stapanirea elementelor pentru sudura: TIG, otel si inox, ; -citirea de planuri tehnice; -efectuarea operatiilor de control, de masura, de reglaj si de securitate. Beneficii: -salariu brut de 1800 euro/luna; -se ofera cazare si decontare transport; -posibilitate de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -experienta de lucru atat in tara cat si in strainatate; -permis pentru motostivuitor; -permis de conducere categoria B; -persoana responsabila si muncitoare.

Arata anuntul si prietenilor tai