Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SUDORI- TINICHIGII pentru Franta. -modelarea de placi (utilizarea masinii de laminare, masina de modelare la rece, a masinii de indoit metal); -indreptarea la cald sau prin alte proceduri; -asamblarea de blocuri sau de sub-blocuri, la bordul navei sau la sol, prin asamblarea pieselor cu MIG-ul 131 (aluminu); -sudarea in toate pozitiile pe 80/100mm; -debitarea placilor si a profilelor, utilizarea de fierastraie radiale sau manuale - de plasma; -executarea de placi, indoire, laminare, indreptare/sablare, slefuire.

Cerinte

-experienta in munca pe un santier naval - tinichigerie aluminiu - de peste 3 ani; -cunostinte de contructii navale (constituie un avantaj); -experienta de lucru cu fierastraie radiale sau manuale; -experienta sudura MIG 131- in aluminiu; -cunostinte citire planuri de fabricatie: 2D si 3D, planuri generale cu vedera dedesubt, lateral, plan de detaliu, plan de sudura; -calificare de sudor. Beneficii: -salarizare atractiva: 1600 -1800 euro/luna brut; -contract pe minim un an cu posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase; -se asigura cursuri de limba franceza; -se ofera masa in valoare de 6 euro/zi lucrata; -se ofera prima de performanta si asigurare complementara de sanatate; -masa si transportul sunt asigurate.