Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru plecarile din lunile februarie-martie SUDORI-TINICHIGII si LACATUSI pentru STRAINATATE: 15 SUDORI-TINICHIGII si 15 LACATUSI. Aceste locuri de munca sunt in cadrul unor companii foarte cunoscute din Franta. Daca sunteti interesat de aceste locuri de munca, va rugam sa depuneti CV-ul dvs. si unul din consultantii nostri in recrutare va va contacta in cel mai scurt timp.

Cerinte

-experienta lucrului pe un santier naval - tinichigerie aluminiu - de peste 3 ani; -cunostinte in domeniul contructiilor navale (constituie un avantaj); -experienta de lucru cu fierastraie radiale sau manuale; -experienta sudura MIG 131- in aluminiu; -cunostinte legate de citirea planurilor de fabricatie: 2D si 3D, planurilor generale cu vedere dedesubt, lateral, planurilor-detaliu, planurilor de sudura; -diploma de calificare de sudor. Beneficii: -salarizarea variaza intre: 1600 -1800 €/luna brut; -contract pe minim un an cu posibilitate de colaborare de lunga durata pentru persoanele responsabile si serioase; -se asigura cursuri de limba franceza; Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala