Acest anunt a expirat la data: 07.06.2012

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU POZITIA DE BUCATAR SUSHI IN GERMANIA *PERIOADA CONTRACTUALA ESTE DE 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE DUPA O PAUZA IN ROMANIA(CONFORM LEGEA MUNCII CETATENILOR ROMANI IN GERMANIA) *SALARIZAREA ESTE CUPRINSA INTRE 1700-2100 EURO/LUNA,FUNCTIE DE EXPERIENTA *VARSTA CUPRINSA INTRE 20-45 ANI *SE OFERA BONUSURI,CARD DE REDUCERE 50% PENTRU MASA,BANI PENTRU CURATAREA HAINELOR *SE ACCEPTA DOAR CV-URI IN LIMBA GERMANA,CU CAT MAI MULTE DATE LEGATE DE EXPERIENTA IN BUCATARIA ASIATICA SI SUSHI COMISIONUL AGENTIEI ESTE ZERO !!!

Cerinte

JOBS AUTHENTIC RECRUTEAZA PENTRU POZITIA DE BUCATAR SUSHI IN GERMANIA *PERIOADA CONTRACTUALA ESTE DE 6 LUNI CU POSIBILITATE DE PRELUNGIRE DUPA O PAUZA IN ROMANIA(CONFORM LEGEA MUNCII CETATENILOR ROMANI IN GERMANIA) *SALARIZAREA ESTE CUPRINSA INTRE 1700-2100 EURO/LUNA,FUNCTIE DE EXPERIENTA *VARSTA CUPRINSA INTRE 20-45 ANI *SE OFERA BONUSURI,CARD DE REDUCERE 50% PENTRU MASA,BANI PENTRU CURATAREA HAINELOR *SE ACCEPTA DOAR CV-URI IN LIMBA GERMANA,CU CAT MAI MULTE DATE LEGATE DE EXPERIENTA IN BUCATARIA ASIATICA SI SUSHI COMISIONUL AGENTIEI ESTE ZERO !!!


Joburi similare