Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Noi asteptam de la tine: • sa identifici potentiali clientii; • sa depui eforturi constante pentru a largi baza de client; • sa iei contact zilnic prin telefon si sa vizitezi clientii potenţiali sau existenti; • sa oferi explicatii privind produsele/serviciile companiei; • sa activezi conform standardelor, normelor si procedurilor companiei; • sa intocmesti rapoarte de activitate cu privire la intalniri, vizite si contacte. Beneficii: - Pachet salarial; - Bonusuri din vanzari; - Masina de serviciu; - Laptop/Tableta; - Telefon; - Un cadru excepţional pentru dezvoltarea carierei tale; - Atmosferă de lucru de performanta construita de colegii noştri; - Remuneratie in functie de efortul depus si succesul in vanzari;

Cerinte

Candidatul ideal: - Comunica si relaționeaza cu usurinta cu clientii; - Este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa; - Are atitudine pozitiva si proactiva, entuziasm si dorinta de a invata; - Studii medii/superioare terminate - Minim 1 an experienta in vanzari; - Cunostinte de operare PC ; - Persoana pozitiva, corecta, responsabila, punctuala, implicata, orientata spre succes, cu simt al responsabilitatii si atentie la detalii; - Bune abilitati de comunicare si negociere; - Usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale; - Disponibilitate pentru un post cu activitate 90 % de teren, dinamica;

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala