Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea job-ului Postul presupune vanzarea produselor cosmetice si de infrumusetare in cadrul celor mai mari mall-uri din Londra. Aceasta sansa este ideala pentru persoanele care doresc sa-si perfectioneze abilitatile de vanzare si negociere, sa aiba un venit motivant si sa acumuleze noi experiente in vanzari intr-un mediu competitiv. Responsabilitati: -Vanzarea produselor comercializate de catre magazin; - Oferirea de sfaturi clientilor; - Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor; - Indeplinirea target-urilor de vanzare cerute de firma; - Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate. Beneficii: - Comisioane din vanzari, castig in medie 1500-2000 Euro/ luna; - Bonusuri in functie de performante; - Cazare platita primele 2 saptamani.

Cerinte

Cerinte: - Experienta in vanzari + 6 luni/1 an; - Cunoasterea limbii engleze la un nivel avansat; - Seriozitate, prezenta agreabila; - Abilitati de comunicare si negociere/vanzare.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala