Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- conceperea de strategii de vanzari; - analizarea evolutiei concurentei; - colectarea de informatii despre nevoile clientilor de la membrii echipelor de vanzari; - diagnoza comportamentului consumatorului; - conceperea unor metodologii eficiente de vanzari; - mentinerea legaturii cu echipele de vanzari si oferirea unui feedback în ceea ce priveste procesul de vanzare. Beneficii: - oportunitati de dezvoltare profesionala; - oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional, multicultural si competitiv; - pachet salarial atractiv si bonusuri în functie de performanta.

Cerinte

- absolvent de studii superioare; - bune cunostinte de limba engleza; - experienta în domeniu constituie un avantaj; - disponibilitate pentru deplasari; - rigurozitate si atentie la detalii; - capacitatea de a lucra cu termene limita; - capacitatea de analiza si sinteza; - dinamism.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate