Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal cu varsta cuprinsa intre 18 si 30 ani (baieti, fete, cupluri) pentru pozitia - Sales Assistant in Marea Britanie. Angajatorul ofera salarii care variaza intre 650 si 1500 Lire pe luna, in functie de experienta. Angajatorul asigura cazarea si se lucreaza 6 zile pe saptamana, 8-12 ore pe zi. Se lucreaza in magazine si shopping centre-uri, la standurile amenajate de catre angajatori. Se restituie 50% din valoarea transportului pana in Londra, dupa prima luna de munca. Contractul de munca se semneaza pe perioada de 12 luni (cu posibilitate de prelungire. In functie de targeturile primite, exista o schema de bonificare, care variaza in functie de sezon, perioada anului si locatie.

Cerinte

Cautam candidati de ambele sexe, care vorbesc limba engleza la nivel cel putin conversational si au cel putin 6 luni experienta in domeniul Vanzari. Mentiune plecari: - se pleaca in aproximativ 1-4 saptamani de la data acceptului de catre angajatori, in fucntie de disponibilitatile acestuia. - ESTE POSIBILA PLECAREA IN CUPLU!!