Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descrierea firmei: Societate de consultanta juridica si comerciala, prezenta pe piata din Romania din 2008. De asemenea, are birouri in Dublin si Tel Aviv. Descrierea postului: • Contactarea potentialilor clienti; • Dezvoltarea unei piete proprii si a portofoliului; • Trimiteri de prezentari si oferte; • Stabilirea si participarea la intalniri; • Gestionarea intregului proces de vanzare a serviciilor firmei; • Finalizarea vanzarilor si incheierea de contracte; • Crearea de baze de date si actualizarea acestora; • Redactarea si crearea de oferte si prezentari

Cerinte

Cerinte: • Experienta in domeniu (2-3 ani); • Abilitati de comunicare; • Perseverenta, seriozitate si responsabilitate; • Cunoasterea tehnicilor de vanzare; • Cunostinte bune MS Office; • Permis de conducere; masina proprie prezinta avantaj; • Engleza – avansat (o alta limba straina poate constitui avantaj) Oferta (bonusuri, beneficii): Salariu motivant in functie de performante; In functie de realizari, posibilitatea de a alcatui si conduce o echipa proprie

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate