Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam Sale Manager pentru firma ARTEUS CAPITAL! Cerintele postului: - Vestimentație prezentabilă de afaceri - Abilități excelente de comunicare şi motivaţionale - Orientat spre obiective și rezultate - Auto- ocuparea si perseverență în lucru OFERTA - Sistem de plată:DE LA 500 de euro comision în funcție de cifra de afaceri; - Doua sute de euro/ luna compensație pentru folosință automobil în funcție de cifra de afacere adusă. - Unica posibilitate de a economisi si investi in AUR - Posibilitatea de a contracta CREDITE cu DOBANDA PREFERENTIALA, fara dosar de credit, garantat cu propriul DEPOZIT in AUR

Cerinte

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate