Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatia de desfasurare a activiatii : Centre comerciale din Bristol, Guilford, Southampton, Sheffield, Belfast, Aberdeen, Dublin Procedura de desfasurare a activitatii : sunt standuri special amenajate ale companiei unde sunt expuse produsele cosmetice. Dvs trebuie sa abordati oamenii care trec pe langa dvs prin mall si sa ii convingeti sa va aloce 5 minute pentru a le prezenta produsul . Conditii de recrutare: Ø Varsta cuprinsa intre 19-32, Ø Bun nivel la limba engleza, Ø Comunicativ, Ø Energic, Se ofera: Ø Salariul minim garantat este de 750 de lire pentru primele 2 luni, Ø Dupa primele 2 luni , agentul va primi doar comisionul din vanzari , care v a fi dupa cum ga siti atasta in job annoucement, Ø Fiecarui candidat i se va returna costul biletului de avion numai daca va lucra cel putin 60 de zile , numai atunci angajatul va avea dreptul la rambursarea integrală a biletului de avion. ( numai daca costul va fi pana la 100 de lire sterline). Ø Cazare: Apartamentele sunt confortabile si includ TV, cablu, calculatoare si acces la internet in cele mai multe apartamente, precum si toate echipamentele necesare electrice. Ratele de inchiriere sunt de 75 £ pe saptamana. Cheltuielile sunt incluse si sunt deduse direct din salariu. Doua persoane cel mai mult intr-o camera. Ø Programul de lucru: minimum 9 ore pe zi, Ø Datorita faptului ca sunteti platit dupa primele 2 luni pe baza de comision plata dvs va fi in functie de cat vindeti dvs, cu cat vindeti mai mult cu atat plata va fi mai mare. Sfaturi : veti gasi atasat discursul despre produse. Procedura de derulare a interviurilor : Pana sunteti acceptati vor avea loc 3 interviuri pe skype ( trebuie sa aveti camera web, microfon si boxe). Interviurile vor fi cu: Ø Consultantul firmei Business Activ Consult Ø Managerul din UK care se ocupa de Recrutari Ø Managerul General al Companie. Daca ati trecut de aceste interviuri vi se va trimite contractul cu compania pentru a-l semna si pentru a vi se pregati plecare in UK. Modalitatea de lucru a romanilor in Uk : Romanii pot lucra in acest domeniu doar pe self employed ( echivalentul autorizatiei de libera practica in Romania).