Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locatii curente fiind Bournemouth, Reading & Brighton, Leeds, Birmingham, Sheffield și Blackpool. Locatie viitoare- Vom deschide noi puncte de comercializare în mall-urile Manchester, Wigan și Southport. Rolul: Datorita expansiunii noastre rapide suntem in cautarea de personal . Conditii de acceptare : varsta cuprinsa intre 19-29 un nivel bun al limbii engleze motivati de castiguri cat mai consistente abilitati inter-personale si de comunicare deschisi spre lucruri noi, energici si pozitivi Interviurile vor fi pe skype cu camera web si microfon in limba engleza.Consilierii nostri de vanzari vor primi un curs de formare si instrumentele necesare pentru a maximiza capacitatea lor in vanzari.

Cerinte

• SALARIU FIX+ COMISION salariul de baza este de de 25 de lire sterline pe zi+ comision 10% din vanzari, pana cand veti dori sa lucrati doar pe comision (20% -30%) pentru a face mai multi bani. Salariul este platit la fiecare 2 saptamani • In cazul in care acceptati plata doar din comision media firmei din UK de plata catre candidati este intre -£ 1700 - 3500 lire sterline pe o luna. • Compania ofera cazare si se va deduce din salariu (aproximativ 250-300 de lire sterline pe luna, in functie de locatie). • Biletul de avion il va cumpara viitorul angajat dar se va returna 50 % in momentul sosirii in UK si 50 % dupa primele doua luni de munca. • Veti fi asteptat in aeroport si condus la cazare