Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Societatea internationala de Internet Advertising, de origine italiana, cauta personal pentru a fi angajat ca suport in cadrul departamentului administrativ. Profilul cautat trebuie sa aiba experienta in gestiunea de date şi fiabilitate, precum şi o capacitate puternica de organizare a muncii de zi cu zi, a oricaror probleme legate de întârzieri administrative. Este nevoie de o buna cunoastere a lb italiana scris si vorbit, o foarte buna cunostinta a pachetului Microsoft Office si in special Excel. Candidatul ideal trebuie sa aiba capacitatea de a lucra cu programe de gestiune. Este necesara experienta relevanta in domeniu de cel putin un an sau 2. Responsabilitati: - actualizarea datelor administrative şi comerciale oferind suport pentru departamentele respective, precum şi actualizarea de zi cu zi a software-ului de gestiune al companiei.

Cerinte

Cerinte: • lb italiana scris si vorbit – nivel avansat • foarte buna cunostinta a pachetului Microsoft Office, in special Excel • capacitatea de a lucra cu programe de gestiune • persoana energica, dinamica si organizata